Kávovary

 

Od roku 1931 vyrábí švýcarská Jura inovativní spotřebiče na nejvyšší úrovni. Kávovary JURA jsou synonymem po snadnou přípavu kvalitního espressa či mléčných specialit. 

 

 

"Leadr na trhu v oblasti automatických kávovarů

 

 jura-impressa-z6_01               jura-impressa-e8_2

 

Švýcarský kult kávy - čerstvě namletá, nikoliv z kapsle

Švýcarský design a architektura mají po celém světě vynikající pověst. Společnost JURA spojuje výrazné, čisté rysy s kvalitními materiály, při výrobě  se zaměřuje pouze na nejvyšší přesnost a nekompromisní kvalitu lidské práce, aby vytvořila objekty interiérového designu, jejichž síla, přítomnosti a autentičnost vyvolávají pocit očekávání skvělého kávového zážitku.
 
 
 
 
 
 
jura-impressa-z6
 
 
 
 

 

Intuitivní ovládání | Dokonalý design | Kvalita bez kompromisu

 

Díky vynalézavé a přísně logické koncepci ovládání Vám automatické kávovary značky Jura umožní připravit úplnou škálu káv - od pikantního ristretta k modernímu latte macchiatu - velice pohodlným stiskem jediného tlačítka. A protože je pro nás důležité, aby Vám káva chutnala, lze řadu možností v programovacím režimu maximálně upravit pro individuální potřeby. Stejně jednoduchá je samozřejmě i údržba. Bezchybného vyčištění dosáhnete pouhým stiskem tlačítka. 
 
 
Společnost JURA používá od vývoje kávovarů až po kávu ve Vašem šálku nejpřísnější normy švýcarské kvality. Z toho důvodu neúnavně zkoumáme systémy filtrace vody, přesné mlýnky s vysokou životností a jedinečnou, variabilní spařovací jednotku. Součásti jsou propuštěny do výroby teprve poté, jakmile splní přísné testy odolnosti. Můžete ochutnat výsledek: každá kávová specialita je dokonalá. Čerstvá a jedinečná, aby vyhovovala Vaší osobní chuti.
 
 
JURA a Roger Federer - perfektní souhra

 

Roger Federer je ambasadorem značky JURA již deset let. Je ztělesněním společných hodnot jako je švýcarský původ, výkon, preciznost, elegance, prestiž a snaha o dosažení dokonalosti. Jako držitel rekordního počtu grandslamových titulů a jednička v tenisovém světovém žebříčku, je inspirujícím vzorem pro miliony lidí z celého světa - a v osobním životě je také vášnivým milovníkem kávy.

 

Dokonalé espresso stiskem jediného tlačítka

 • Impulzní extrakční proces (P.E.P.) pro kávu profesionální kvality jako od baristy
 • Mlýnek Aroma G3 je nyní dvakrát rychlejší, zachová tak mnohem více aroma
 • Patentovaná variabilní spařovací jednotka s kapacitou 5 až 16g, pro individuální nastavení síly kávy a přípravu dvou šálků během jednoho úkonu
 • Inteligentní systém předspaření kávy (I.P.B.A.S.) umožní plné rozvinutí aroma kávy

 

Dokonalé kávové speciality s mlékem stiskem jediného tlačítka

 • Automatické přepnutí z mléka na mléčnou pěnu, pro neuvěřitelně snadnou přípravu módních specialit stiskem jediného tlačítka.
 • Zabudované programy proplachu a čištění mléčných cest. I při přípravě kávových specialit s mlékem a mléčnou pěnou je garantována hygiena certifikáty TÜV.
 • Výškově nastavitelná duální výpust s oddělenými hadičkami na kávu a na mléko. Nastavitelná, aby vyhovovala Vašim šálkům.
 • Patentovaná technologie jemné pěny, pro dokonalé kávové speciality s kvalitní jemnou mléčnou pěnou.

 

 

jura-espresso_02

 

  

Udržitelnost

 • Patentované tlačítko nulové energie (Zero-Energy Switch) odpojí přístroj od napájení a zamezí spotřebě energie v klidovém režimu.
 • Režim úspory energie (Energy Save Mode, E.S.M.) přispívá k úspoře energie a chrání životní prostředí.
 • Nastavitelný čas zapnutí a vypnutí (pro jednotlivé dny v týdnu). Automatický kávovar tak bude připraven, kdykoliv si přejete.

 

Technologie činí rozdíly

Abyste si mohli vychutnat vynikající kávové speciality stiskem jediného tlačítka, je nutné, aby v pozadí fungovala nejmodernější technologie. To hraje ve společnosti JURA klíčovou úlohu.

 

Mlýnek Aroma G3 nyní s dvojnásobnou rychlostí

Perfektní požitek začíná u správných ingrediencí. Proto společnost JURA používá pouze mlýnky vysoké kvality, které jsou známé nízkou mírou opotřebení a dlouhou životností. Zdokonalením řezného úhlu v mlecích kuželích dokázali technici společnosti JURA výrazně zvýšit výkonnost. Díky tomu je nyní možné dosáhnout dokonalého aroma v celé své přirozené úplnosti za poloviční čas.

 

 

 

 

 

 

Spařovací jednotka s variabilní spařovací komorou

Patentovaná spařovací jednotka s variabilní spařovací komorou je základem každého automatického kávovaru značky JURA. Díky inteligentnímu designu vytváří dokonalý tlak a optimální podmínky spařování pro jakékoliv množství kávy v rozmezí 5 až 16 gramů (nebo v rozmezí 6 až 10 gramů u řady A a ENA Micro). Inteligentní systém předspaření (I.P.B.A.S.) a Impulzní extrakční proces (P.E.P.) optimalizují dobu extrakce a společně umožňují plné rozvinutí aroma.

 

 

 

 

 

 

 

Technologie jemné pěny

Inovativní trysky byly navrženy tak, aby kávové speciality korunovaly mlékem a mléčnou pěknou. Pomocí revoluční technologie jemné pěny vytváří mléčnou pěnu s jemnou texturou, jejíž konzistence dosahující standardů profesionálního baristy zůstane dlouho zachována. Mléko se dostane dovnitř, zahřeje a potom se pomocí vzduchu ve vícekomorovém systému napění. Výsledkem je jedinečná mléčná pěna, která pohladí patro a jazyk a je ideální na ozdobu. Spolu s kávou vysoké kvality tato technologie zcela mění požitek z kávy. Rozdíl uvidíte i pocítíte.

 

 

 

 

  

pronajmout kávovar

 

koupit kávovar