Neohodnoceno

Brusinka, ibišek a šípek 20 sáčků

blahodárný vliv na lymfatický systém. Detoxikuje organismus, posiluje imunitu a má protizánětlivé účinky. Příznivě působí na průdušky a celý dýchací systém.

Ibišek

  • Chrání játra před škodlivými volnými radikály, snižuje krevní tlak a působí proti zánětům a bakteriálním nákazám. Také zabraňuje nežádoucímu ukládání cholesterolu, odbourává obtíže s bolestivou menstruací a pomáhá se vyrovnat s depresivními stavy a povzbuzuje mysl.

Šípek

  • Šípek zmírňuje plynatost a zlepšuje pravidelnou stolici. Šípkové plody také pomáhají odstranit z těla nadbytečnou vodu, a pročišťují tak i ledviny, játra a močovod.

Brusinka

  • Brusinky obsahují především antioxidanty, dále vyváženou směs vitaminů a minerálních látek, ceněné jsou i pro obsah organických kyselin (např. kyselina benzoová). Antioxidanty svými účinky snižují pravděpodobnost onemocnění srdce a oběhového systému a mají pozitivní vliv na některé typy rakoviny.

Citronová tráva

  • Detoxikuje organismus a posiluje imunitu, odbourává nežádoucí cholesterol a srovnává hladinu cukru v krvi. Citronová tráva také pomáhá při problémech se žaludkem a dýcháním a má blahodárný vliv na lymfatický systém. Má protizánětlivé účinky, snižuje horečky a tlumí bolest.

 

Zázvor

  • Zázvor dokáže pomoct se snížením teploty, regulováním pocení a v boji proti zimnici. Příznivě působí na průdušky a celý dýchací systém.

 

Můžeme doručit do:
2.12.2020
Skladem (> 10 ks)
Kód: 57932
Značka: English Tea Shop
80 Kč 69,57 Kč bez DPH
Kategorie: Čaje

 

Složení:

ibišek bio (33%), šípek bio (26%), citronová tráva bio (25%), zázvor bio (6%), přírodní příchutě a aroma (4.5%), listy garcinia bio (4%), přírodní kyselina citronová (1%), brusinka bio (0.50%)