Neohodnoceno

Červená řepa, jablko a borůvky 20 sáčků

Reguluje trávení a uklidňuje žaludek. Pomáhá z těla odstranit nadbytečnou vodu a pročišťuje tak ledviny a játra. Dodává organismu novou sílu k uzdravení.

Můžeme doručit do:
23.9.2020
Skladem (5 ks)
Kód: R57819
Značka: English Tea Shop
80 Kč 69,57 Kč bez DPH
Kategorie: Čaje

Červená řepa

Zpevňuje cévy, chrání před vznikem šedého zákalu a ztráty centrálního vidění, dodává energii a má afrodisiakální účinky, detoxikuje organismus a posiluje imunitu.

Jablko

Jablka regulují trávení, bojují proti infekcím, mají detoxikační a regenerační účinky, posilují imunitu, povzbuzují náladu, zvyšují vitalitu.

Šípek

Šípek zmírňuje plynatost a zlepšuje pravidelnou stolici. Šípkové plody také pomáhají odstranit z těla nadbytečnou vodu, a pročišťují tak i ledviny, játra a močovod.

Mrkev

Kořen mrkve uklidňuje žaludek, tiší průjem, čistí střevo a dodává organismu novou sílu k uzdravení. V lidové medicíně se mrkev používala k povzbuzení činnosti ledvin a zmírnění trávicích problémů.

Ibišek

Chrání játra před škodlivými volnými radikály, snižuje krevní tlak a působí proti zánětům a bakteriálním nákazám. Také zabraňuje nežádoucímu ukládání cholesterolu, odbourává obtíže s bolestivou menstruací a pomáhá se vyrovnat s depresivními stavy a povzbuzuje mysl.

 

Složení:

červená řepa bio (30%), jablko bio (28%), šípek bio (12%), mrkev bio (12%), ibišek bio (5%), přírodní příchutě (5%), ostružiny bio (4%), borůvky bio (4%).