Neohodnoceno

Červená řepa, jablko a borůvky 20 sáčků

Reguluje trávení a uklidňuje žaludek. Pomáhá z těla odstranit nadbytečnou vodu a pročišťuje tak ledviny a játra. Dodává organismu novou sílu k uzdravení.

Červená řepa

  • Zpevňuje cévy, chrání před vznikem šedého zákalu a ztráty centrálního vidění, dodává energii a má afrodisiakální účinky, detoxikuje organismus a posiluje imunitu.

Jablko

  • Jablka regulují trávení, bojují proti infekcím, mají detoxikační a regenerační účinky, posilují imunitu, povzbuzují náladu, zvyšují vitalitu.

Šípek

  • Šípek zmírňuje plynatost a zlepšuje pravidelnou stolici. Šípkové plody také pomáhají odstranit z těla nadbytečnou vodu, a pročišťují tak i ledviny, játra a močovod.

Mrkev

  • Kořen mrkve uklidňuje žaludek, tiší průjem, čistí střevo a dodává organismu novou sílu k uzdravení. V lidové medicíně se mrkev používala k povzbuzení činnosti ledvin a zmírnění trávicích problémů.

Ibišek

  • Chrání játra před škodlivými volnými radikály, snižuje krevní tlak a působí proti zánětům a bakteriálním nákazám. Také zabraňuje nežádoucímu ukládání cholesterolu, odbourává obtíže s bolestivou menstruací a pomáhá se vyrovnat s depresivními stavy a povzbuzuje mysl.

 

Můžeme doručit do:
2.12.2020
Skladem (> 10 ks)
Kód: 57819
Značka: English Tea Shop
80 Kč –19 % 65 Kč 56,52 Kč bez DPH
Kategorie: Čaje
ETS20 SUPER GOODNESS beetroot apple blueberry 01
Akce
80 Kč –19 %

 

Složení:

červená řepa bio (30%), jablko bio (28%), šípek bio (12%), mrkev bio (12%), ibišek bio (5%), přírodní příchutě (5%), ostružiny bio (4%), borůvky bio (4%).