Neohodnoceno

ETS12 Bílá vánoční kolekce 12 čajových pyramidek

Když vybíráme dárek, přemýšlíme nejen nad tím, jak by měl vypadat, ale také jak by měl chutnat.

Tato dárková sada ve vánočním designu a bílé barvě v sobě skrývá 12 pyramidek sypaných čajů ve čtyřech příchutích. Bílá barva vánoční kolekce asociuje upřímnost, jednoduchost a klid

 

3 čaje co zlepší náladu

Nazvané jako "Šťastné vánoce", mají základ zelený čaj, doplněný mimo jiné o skořici, granátové jablko nebo třeba zázvor. Zelený čaj obsahuje důležité antioxidanty, dodává energii, koncetraci a zlepšuje náladu

 

3 čaje s pořádnou dávkou antioxidantů

Nazvané jako "Zimní prohřátí", mají jako základ rooibos, doplněný o zázvor, kakao a anýz. Rooibos blahodárně působí na činnost imunitního systému, zázvor příznivě působí na průdušky a celý dýchací systém. Kakao dodává pořádnou dávku energie, přispívá k lepší funkci mozku. A Anýz je jedním vůbec z nejstarších koření, které svět zná. Mimo jiné detoxikuje organismus a obsahuje i velké množství antioxidantů.

 

3 čaje co vás nabijí energií

Mají v základu černý čaj, doplněný zázvorem a anýzem. Svěží vánoční čaj, který si můžeme doplnit plátkem citrónu a lžičkou medu. Díky obsahu kofeinu nás tento čaj nabije energií, kterou přes svátky potřebujeme.

 

3 čaje, které uklidní vaši mysl

Krásně vyrovnaná bylinková čajová směs z citronové trávy, máty, ibišku, šípku, heřmánku, jablka. Posiluje imunitu a uklidňuje mysl. Vyzkoušejte s trochou medu a dobrou knihou.

Můžeme doručit do:
26.3.2021
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: English Tea Shop
189 Kč 164,35 Kč bez DPH
Kategorie: Čaje
Položka byla vyprodána…

  

  • Zimní prohřátí
  • Super anýz
  • Tropická citronová tráva
  • Šťastné vánoce

 

Složení

Zimní prohřátí: rooibos (60.5%)*, zázvor (15%)*, kakao (10.5%)*, anýz (5%)*, muškátový květ (4%)*, přírodní příchuť (5%)

Super anýz: černý čaj (83%)*, zázvor (6%)*, přírodní příchuť (5%), hřebíček (4%)*, anýz (2%)*

Tropická citronová tráva: citronová tráva (24%)*, máta peprné (20%)*, ibišek (20%)*, šípek (11%)*, heřmánek (10%)*, jablko (10%)*, přírodní příchuť (5%)

Šťastné vánoce: zelený čaj (83%)*, přírodní příchuť (5%), skořice (2.5%)*, granátové jablko (2%)*, zázvor (1.5%)*, kardamon (1.5%)*, hřebíček (1.5%)*, muškátový oříšek (1.5%)*, pepř (1.5%)*

*Bio