Neohodnoceno

Mocná Matcha 20 sáčků

Životabudič s pořádnou dávkou energie, zvyšuje koncentraci a zlepšuje náladu. Přispívá k lepší funkci mozku a také kardiovaskulárního systému.

 

Zelený čaj

  • Hlavním důvodem blahodárných účinků zeleného čaje, je způsob zpracování. Lístky čajovníku neprocházejí oxidací, a proto si zachovávají většinu své síly. Zelený čaj obsahuje kromě jiného dva důležité antioxidanty – vitamín C a katechin. Na některé lidi účinkuje jako životabudič, dodává jim energii, koncentraci a zlepšuje náladu. Antioxidanty jsou pro naše zdraví velmi důležité, protože umí zbavit tělo volných radikálů, které se nám v těle postupně hromadí díky nevhodné stravě, kouření či pití alkoholu. Zelený čaj obsahuje mnoho dalších vitamínů, minerálních látek a aminokyselin.

Kakao

  • Zlepšuje náladu a vyvolává pocit štěstí, srovnává výkyvy nálad způsobené hormonální nerovnováhou. Dodává pořádnou dávku energie, přispívá k lepší funkci mozku a také kardiovaskulárního systému. Obsahuje velké množství antioxidantů, čímž posiluje imunitu.

Mate

  • Maté je jihoamerický nápoj připravovaný z lístků cesmíny paraguayské, což je stálezelený, asi 15 m vysoký strom. Jako správný stimulant obsahuje Yerba maté kofein, theobromin a theofylin. Kofein oddaluje únavu, doplní energii a zlepší soustředění. Zároveň stimuluje oběhovou soustavu, zrychluje tep a uvolňuje hladké svalstvo. Theofylin má protizánětlivé účinky, zvyšuje krevní tlak a pomáhá během respiračního onemocnění.

Matcha

  • Zelený čaj Matcha je druh japonského zeleného čaje. Jedná se o velice kvalitní zelený čaj, který je rozemletý na jemný prášek. Keře čajovníku se čtyři týdny před sklizní téměř úplně zastíní. Rostliny na nedostatek světla reagují zvýšenou produkcí chlorofylu. Díky tomu se sklízejí sytě zelené lístky s vyšším obsahem aminokyselin. Jednou z těchto aminokyselin je L-Theanin, která zvyšuje soustředění, zlepšuje paměť a náladu. Zelený čaj Matcha je také velice vhodný pro diabetiky, protože snižuje hladinu glukózy v krvi. Další jedinečnost tohoto zeleného čaje spočívá ve vysokém obsahu antioxidantů, které se nazývají katechiny.

 

Můžeme doručit do:
3.12.2020
Skladem (> 10 ks)
Kód: 57994
Značka: English Tea Shop
80 Kč 69,57 Kč bez DPH
Kategorie: Čaje

Složení:

zelený čaj bio (48%), pražená rýže bio (16%), kakao bio (16%), mate bio (12%), matcha bio (6%), přírodní příchutě a aroma (2%)