Neohodnoceno

Zelený Rooibos, granátové jablko a borůvka 20 sáčků

pozitivní účinky při bolestech hlavy a nespavosti a povzbuzuje mysl. Přispívá ke snížení cholesterolu, vysokého krevního tlaku a také ke snížení zánětů. Díky Ibišku chrání játra před škodlivými volnými radikály.

Zelený rooibos

  • Zelený Rooibos obsahuje více antioxidantů a stopových prvků. Díky tomu, že zelený Rooibos není fermentovaný jsou některé jeho účinky oproti klasickému Rooibosu znásobeny, má pozitivní účinky při bolestech hlavy, nespavosti či depresím a neurózám. Látky v něm obsažené podporují vznik hormonu serotoninu, tzv. hormonu štěstí, který zmírňuje bolesti hlavy, deprese a poruchy spánku.
  • Zelený Rooibos nemá typickou sladkou chuť ani hnědočervenou barvu. Odlišuje se žlutou barvou a přírodním, trávovým aroma. Výborný je také jako ledový čaj.

 

Granátové jablko - Superovoce

  • Dokáže snížit cholesterol a vysoký krevní tlak a tím pomáhá v prevenci proti infarktu. Obsahuje také flavonoidy - barviva s antioxidačním účinkem a taniny - látky s mimořádným antioxidačním efektem. Zlepšuje průchodnost krve a přispívá ke snížení zánětů v našem těle. Dokáže také pomáhat při bolestech kloubů a při špatném trávení.

 

Ibišek

  • Chrání játra před škodlivými volnými radikály, snižuje krevní tlak a působí proti zánětům a bakteriálním nákazám. Také zabraňuje nežádoucímu ukládání cholesterolu, odbourává obtíže s bolestivou menstruací a pomáhá se vyrovnat s depresivními stavy a povzbuzuje mysl.

 

Borůvka

  • Borůvky mají adstringentní účinky, a proto se užívají i při kolikách a průjmech. Díky obsahu Resveratrolu mají také antioxidační a antibakteriální účinky.
Můžeme doručit do:
27.11.2020
Skladem (> 10 ks)
Kód: 57987
Značka: English Tea Shop
80 Kč 69,57 Kč bez DPH
Kategorie: Čaje

Složení:

zelený rooibos bio (64%), ibišek bio (19%), granát jablko bio (6%), passion fruit květy bio (5.5%), přírodní příchutě a aroma (4%), přírodní kyselina citronová (1%), borůvky (0.5)